Hotel St. Bruno w Giżycku
Data dodania: 02/10/2014    
Tagi: hotel, restauracja, basen, Medi.Spa,

Hotel St.Bruno położony jest tuż przy kanale Łuczańskim obok zabytkowego mostu obrotowego. Giżycko to serce Mazur otoczone lasami i wieloma jeziorami dzięki czemu jest tak bardzo lubiane przez żeglarzy. Czterogwiazdkowy hotel posiada własny basen z jacuzzi i sauną suchą, strefę spa, restaurację i night club, w którym znajduje się kręgielnia.

Wszystkie pokoje w hotelu są klimatyzowane, posiadają zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD oraz sejf. Pokoje posiadają telefon dzięki czemu komunikacja z całodobową recepcją główną jest ułatwiona. Strefa Medi.Spa oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki jak i rehabilitacji. Nazwy zabiegów w cenniku spa zostały skomponowane w taki sposób, aby kojarzyły się z regionem kraju, w którym znajduje się hotel. Przeszkolony personel i profesjonalne kosmetyki gwarantują zadowolenie z usługi jaką oferuje to miejsce. Medi.Spa posiada aparaturę do zwalczania problemów skórnych, walki z tkanką tłuszczową, usuwania owłosienia czy fotoodmładzania.
Hotelowa restauracja jest urządzona w butikowy sposób dzięki czemu nadaje to jej wnętrzom charakterystycznego nastroju. Dania kuchni polskiej serwowane są z najwyższą starannością a smaku dodaje często muzyka na żywo.
Hotel St.Bruno posiada własny port oraz piękną salę portową, w której często odbywają się przyjęcia weselne i duże imprezy firmowe.

Dane kontaktowe

Sebastian Gołodolinski
kierownik działu marketingu

0048 87 7326516

+48 518518887
s.golodolinski@hotelstbruno.pl

Michał Mieczkowski
kierownik dział Medi.Spa

0048 87 7326506

+48 517246795
m.mieczkowski@hotelstbruno.pl

Dane adresowe firmy

www.hotelstbruno.pl
Świętego Brunona 1
11-500 Giżycko