Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Data dodania: 11/09/2014    
Tagi: uniwersytet ekonomiczny studia w Polsce,

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie to pierwsza uczelnia ekonomiczna w Polsce pod względem liczby studiujących w niej osób.
Jesteśmy drugą krakowską uczelnią pod względem liczby studentów zagranicznych. Współpracujemy z ponad 200 uczelniami z całego świata, dzięki czemu nasi studenci mogą brać udział w programach wymian, staży i praktyk zagranicznych oraz zdobywać podwójne dyplomy.
Z roku na rok UEK uruchamia kierunki i specjalności, które wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu rynku pracy. W ostatnich latach udało się otworzyć m.in. Informatykę Stosowaną, Analitykę Gospodarczą, Marketing i Komunikację Rynkową, Product Manager (studia w języku angielskim) oraz inżynierską wersję Gospodarki Przestrzennej, na którą od dwóch lat notujemy rekordową liczbę chętnych – średnio 5 osób na miejsce.
Oferta Uniwersytetu obejmuje 18 kierunków studiów dziennych i zaocznych na trzech poziomach (licencjat, magisterium, studia doktoranckie) oraz studia podyplomowe i MBA. Istnieje również możliwość podjęcia studiów w języku angielskim.
W badaniu losów studentów i absolwentów, które od 2010 roku prowadzi Akademickie Centrum Kariery, okazuje się, że 85% studentów UEK znajduje pracę już w trakcie studiów.
W naszej uczelni działają liczne koła naukowe, organizacje i stowarzyszenia studenckie, sportowe itd. Praktycznie nie ma dnia, by na terenie uczelni nie działo się coś interesującego.
To wszystko powoduje, że studiując w UEK, Uczelni, która ma swoją siedzibę w Krakowie, w najstarszym polskim ośrodku akademickim, kolebce narodowej kultury, mieście pełnym tradycji, zwiększasz szanse osiągnięcia zawodowego sukcesu.

Dane kontaktowe


Dane adresowe firmy

www.uek.krakow.pl
Rakowicka 27
31-431 Kraków