KOMEX S.A.
Data dodania: 14/05/2014    
Tagi: Ubrania dziecięce, Ubrania dla dzieci,

Przedstawiamy Państwu firmę KOMEX(właściciel marek 5,10,15 oraz Max & Mia) , która jest jedną z wiodących firm z ubraniami dla dzieci.
Kochamy i rozumiemy dzieci. Tworzymy dla nich przyjazny świat pełen kolorów i zabawy, by mogły wykorzystać drzemiący w nich potencjał rozwoju.
Już prawie od dwudziestu lat uważnie patrzymy na świat dziecka, odgrywając w nim coraz większą rolę. Wiemy, że ich świat jest kolorowy, wesoły, beztroski oraz pełen marzeń. Projektowane przez nas ubranka idealnie pasują do ich kolorowego otoczenia – ciuszki, w których dzieci ładnie wyglądają i wspaniale się czują.
Nasze produkty są dostosowane do poszczególnych faz rozwoju dziecka. Staramy się, aby były wygodne oraz trwałe – tak, by spełniały wszystkie oczekiwania najmłodszych i ich rodziców. W naszej ofercie znaleźć można ubrania, buty, bieliznę oraz akcesoria dla dzieci od momentu ich narodzin, do dwunastego roku życia.
Dzieci są wyjątkowo wymagającymi klientami, dlatego dokładamy wszelkich starań przy wyborze tkanin i szczegółowo kontrolujemy produkcję na każdym jej etapie.
Wiemy, że dzieci naprawdę szybko rosną i zmiana garderoby jest nie tylko kwestią mody, ale koniecznością. Dlatego robimy co w naszej mocy, by ceny naszych kolekcji były przystępne dla wszystkich kupujących, ale przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.
Dzięki tym prostym zasadom stworzyliśmy sieć kolorowych i funkcjonalnych sklepów z ubrankami dla dzieci, która dynamicznie się rozwija i cały czas rośnie!

Jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania.
Zapraszamy do kontaktu z nami.

Z pozdrowieniami,
Zespół KOMEX

Dane kontaktowe

Agata Orzechowska
Specjalista ds. Rozwoju Zagranicy

0048 22 647 88 56

+48 512 941 444
agata.orzechowska@51015kids.eu


Dane adresowe firmy

www.51015kids.eu
ul. Bysławska 82
04-993 Warszawa