JATECH
Data dodania: 09/02/2014    
Tagi: czujnik ruchu, oprawy, oświetlenie, LED, producent,

JATECH jest polskim producentem innowacyjnych opraw oświetleniowych LED cechujących się bardzo wysoką skutecznością świetlną. Dzięki stosowaniu komponentów najwyższej jakości jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom wieloletnie gwarancje.
Firma JATECH powstała drugiego listopada 2011 roku i jest kontynuacją działalności firmy założonej w 1995 roku, zajmującej się konstruowaniem i produkcją opraw oświetleniowych od wielu lat.

Misją firmy jest produkcja, rozwój i propagowanie oświetlenia opartego na najnowszych rozwiązaniach technologii LED. W swoich produktach wykorzystujemy zarówno diody SMD (ang. Surface Mounted Device) jak i COB (ang. Chip On Board). Wszystkie oprawy LED powstają od podstaw w Polsce, a do ich produkcji używamy wyłącznie komponenty najwyższej jakości.

Naszym flagowym produktem są oprawy LED COB2 wyposażone w diody japońskiej technologii CITILED (CITIZEN) oraz najnowocześniejsze elektroniczne mikrofalowe czujniki ruchu. Dotychczas firma JATECH zaopatrzyła w lampy tego typu kilkaset budynków mieszkalnych w wielu miastach w Polsce.

Dane kontaktowe

Rafał Lachowski
właściciel+48 533 916 289
info@jatechlighting.pl


Dane adresowe firmy

http://www.jatechlighting.pl/
Wojciechowska 9
20-704 Lublin