Caretero

CARETERO jest istniejącą od 2009 roku i dynamicznie się rozwijającą marką produktów dziecięcych. Celem naszej działalności jest dostarczanie produktów, które zapewnią dzieciom odpowiedni komfort i bezpieczeństwo. Cały nasz asortyment wyróżnia się wysoką jakością oraz znakomitymi parametrami technicznymi. Oferujemy artykuły uznane i cenione na rynku, posiadające niezbędne atesty i certyfikaty.

Obecnie na naszą propozycję składają się: foteliki samochodowe, łóżeczka turystyczne, wózki spacerowe, krzesełka do karmienia, leżaczki , kojce, barierki ochronne, materacyki.
Caretero to dobra oferta dla rodziców szukających solidnych produktów zapewniających bezpieczeństwo małym użytkownikom. Nie zapominamy przy tym o zachowaniu estetycznego designu i przystępnej ceny naszych artykułów.
Odpowiednio dobrane produkty wspierają prawidłowy i harmonijny rozwój naszych pociech. Dlatego wybierając fotelik samochodowy, łóżeczko dla dziecka czy krzesełko do karmienia, nie należy rezygnować z najwyższej jakości. CARETERO oferuje produkty, które spełnią wszystkie te oczekiwania.
Dystrybutorom naszej marki oferujemy ponadto:
Pełne wsparcie marketingowe - ulotki, plakaty, bannery a także materiały do promocji w Internecie.
Cykliczne informacje o nowościach, promocjach, akcjach marketingowych i stanach magazynowych
Atrakcyjny system rabatowy
Szybki i solidny serwis reklamacyjny
Rzetelność i uczciwość potwierdzona nagrodami ‘Diament Forbes’ i ‘Gazele Biznesu’
Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe

Łukasz Kocimski
Export Manager

0048 32 325 74 89
0048 32 226 25 96
+48 694 570 274
lukasz.kocimski@caretero.pl


Dane adresowe firmy

www.caretero.pl
ul. Rybnicka 9
43-190 Mikołów