Biuro Projektowo - Usługowe ProEko Jacek Pietruszka
Data dodania: 22/10/2013    
Tagi: projektowanie, instalacje sanitarne, wentylacja i klimatyzacja, OZE, fotowoltaika,

Biuro Projektowo-Usługowe „ProEko” Jacek Pietruszka
Szczególny nacisk firma kładzie na zastosowanie w swych realizacjach projektowych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii – posiadamy w swoim dorobku projektowym różnego rodzaju i wielkości instalacje zawierające większość z obecnie stosowanych nowoczesnych rozwiązań technologicznych w tym zakresie. W związku z trwającymi pracami nad wprowadzeniem ustawy OZE, obecnie już pracujemy nad kilkoma inwestycjami fotowoltaicznymi dla inwestorów prywatnych i publicznych, w tym właśnie zakończyliśmy prace projektowe dotyczące wbudowania największej instalacji szpitalnej fotowoltaicznej w południowej Polsce, konkretnie na połaciach dachowych Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach.
W działaniach promujących ww. technologie zapewniamy nieodpłatną pomoc w zakresie analiz koncepcyjnych, nadajemy kierunek i wspomagamy inwestorów w zakresie możliwości pozyskania dofinansowania, opierając się na obecnych możliwościach dostępnych na rynku. Zapewniamy pełną obsługę projektową, od momentu wykonania pierwszej analizy i koncepcji, aż do uzyskania niezbędnych pozwoleń administracyjnych. Na życzenie Inwestora podejmujemy się kompleksowego prowadzenia i nadzorowania przedmiotowych inwestycji.

„ProEko” jest również współzałożycielem organizacji pn.: SEK – KONSORCJUM PROJEKTOWO-INŻYNIERSKIE, w którego skład wchodzi wielobranżowy zespół doświadczonych inżynierów, projektantów branży budowlanej (oprócz instalacji sanitarnych również instalacji elektrycznych i teletechnicznych, AKPiA, konstrukcyjnej), którzy w ramach prowadzonych przez siebie firm połączyli zakresy swojej działalności w ramach jednego konsorcjum, skierowanego do współpracy z biurami architektonicznymi, firmami budowlanymi oraz indywidualnymi Inwestorami, w celu optymalizowania pracy i koordynacji międzybranżowej realizowanych inwestycji budowlanych, co ma bezpośrednie przełożenie na zwiększenie jakości, zmniejszenie czasochłonności, odciążenie koordynacji architektonicznej oraz konkurencyjność cenową realizacji projektowych

Dane kontaktowe

Jacek Pietruszka
właściciel

0048 18 442 10 36
0048 18 442 10 36
+48 503 103 248
j.pietruszka@biuroproeko.com.pl


Dane adresowe firmy

www.biuroproeko.com.pl
ul. Bat. Chłopskich 19
33-300 Nowy Sącz