Fibar Group
Data dodania: 02/09/2013    
Tagi: wyposażenie domów, sterowanie bezprzewodowe, inteligentny dom,

Firma Fibar Group z Poznania to producent bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej FIBARO. Dzięki systemowi FIBARO możemy sterować nie tylko sprzętami RTV i AGD, ale też oświetleniem, poziomem temperatury, roletami, markizami, bramami i furtkami, alarmem oraz systemem monitoringu.


Systemem zarządza się za pośrednictwem komputera lub telefonu. Można nim również sterować głosowo za pomocą specjalnej aplikacji LiLi. Określone działania są także automatycznie uruchamiane przez system na podstawie informacji zbieranych przez czujniki oraz GPS. Dzięki temu, iż jest to rozwiązanie bezprzewodowe, instalacja systemu jest zupełnie bezinwazyjna.
Sposób działania systemu najpełniej pokazuję załączone video:
http://www.fibaro.com/en/i-am-coming-home-LiLi

Firma Fibar Group jest laureatem licznych nagród, między innymi zdobywcą tytułu National Champion w konkursie European Business Awards 2013/2014, finalistą konkursu Cedia Awards w kategorii Best New Product, godła Firma Roku 2013, a także – dwukrotnie – tytułu Lider Innowacji i Rozwoju. System inteligentnego domu FIBARO zdobył także pierwszą nagrodę podczas III Wystawy Teletechnika, Nagrodę Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa w konkursie na Najlepszy wyrób XI Międzynarodowych Targów Elektrotechnika 2013 oraz nagrodę Złoty Volt za najlepszy produkt elektrotechniczny przyznaną przez Polską Izbę Gospodarczą Elektrotechniki. Centralka Home Center 2 zarządzająca systemem FIBARO zwyciężyła w organizowanym przez TVN Turbo konkursie Męska Rzecz 2012 w kategorii Gadżet i elektronika, a w 2013 r. uzyskała nominację do Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska.

Dane kontaktowe

Michał Rodziewicz
Dyrektor Sprzedaży0048 509 676 518
m.rodziewicz@fibargroup.com


Dane adresowe firmy

www.fibaro.com
ul. Lotnicza 1
60-421 Poznań