LUXIMA S.A.
Data dodania: 25/07/2013    
Tagi: oświetlenie, iluminacja, oprawy hermetyczne, LED,

LUXIMA S.A. jest producentem opraw oświetleniowych. Firma powstała w 1998 roku. Od początku jest ona związana z produkcją oświetlenia, a jej produkty są sprzedawane zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

Luxima do produkcji swoich wyrobów używa wysokiej jakości komponentów, co sprawia, że przy wysokowydajnej technologii jej produkty odznaczają się dobrym współczynnikiem jakość/cena.
Wszystkie wyroby firmy, jak również konstrukcja wielu maszyn, urządzeń pomocniczych i narzędzi są jej opracowaniami autorskimi. Oprawy od ich projektu do gotowego wyrobu powstają w firmie. Dzięki temu LUXIMA jest w stanie elastycznie dopasować się do wymagań klientów.
Wiodącą grupą wyrobów są oprawy AQUA. Jest to rodzina opraw hermetycznych o unikalnej konstrukcji wykorzystujacyh jako źródło światła świetlówki T5 jak również źródła LED.
W ofercie znajdują się oprawy AQUA przystosowane do montażu pojedynczego oraz systemowe, które ze względu na możliwość tworzenia linii świetlnych, wymagających tylko jednego punktu zasilania, zrewolucjonizowały rynek zewnętrznego oświetlenia architektonicznego.

Dane kontaktowe

Lena Wilczewska-Łepkowska
Konsultant ds. marketingu i PR

0048 723 440 444


l.wilczewska@luxima.com.pl


Dane adresowe firmy

www.luxima.com.pl
ul. Okrężna 4B
19-300 Ełk